Rekrutacja do edycji XII Imperiusa wystartowała pod tym adresem: http://imperius.chilioi.webd.pl/index.php

Zapraszamy do ImperWiki

* * *
Koniec edycji XI (finalna tura 544), trwają przygotowania do startu edycji XII.

Kancelaria Ka-Chana - Posłów Przyjmowanie

Awatar użytkownika
Witold

Re: Kancelaria Ka-Chana - Posłów Przyjmowanie

Postautor: Witold » 02 paź 2018, 19:22

Przybywa brat Caldin z misją od Wielkiego Kapłana, czy zostanie przyjęty przez Ka- Chana?
Awatar użytkownika
Bojar

Postautor: Bojar » 02 paź 2018, 19:46

543

e243b7d1c6a254c62c9ed3767f34e172.jpg

Poselstwo z "Królestwa Śmierci"

Po paru godzinach oczekiwania do komnaty przybył Ka-Chan. Podbiegł do niego vice-sekretarz Ordy Chagadai i szybko wytłumaczył kim jest ów egzotyczny jegomość.
Skąd się ten wieprz wziął? I że kim on niby jest? Nieważne... Mam ważniejsze sprawy na głowie niż zajmowanie się jakimiś ściewami z zachodu. Każ go związać i wystawić jako tarczę strzelniczą dla dzieciaków. A jak już skończą się bawić to niech strażnicy nabiją jeża na pal.

Następnie zwrócił się do swojego sekretarza
Jak jeszcze raz wezwiesz mnie z tak błahego powodu to każę cię rozerwać końmi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poselstwo z "Konagt"

Sekretarz wpisał do papierów skąd pochodzi ów jegomość, a następnie z lekko drwiącym uśmiechem zapytał:
"Czy jesteś pewny nuruuldan (ysr. zwierzęce odchody) że wizyta u Wielkiego Ka-Chana to jest to czego chcesz? Bo jeśli tak to nawet go nie będę kłopotał i od razu nabijemy twoją głowę na pal. Jeśli jednak chcesz wrócić żywy do tego twojego zamarzniętego, zapomnianego przez Go-Shi zadupia to zapraszam do komnaty obok.
gg 61791901
Awatar użytkownika
Witold

Postautor: Witold » 02 paź 2018, 20:18

Jestem pewny, że mój pan wysłał mnie tutaj, by spotkał się z najsilniejszym panem na południe od Connaht!
Awatar użytkownika
Bojar

Postautor: Bojar » 02 paź 2018, 20:49

543

e243b7d1c6a254c62c9ed3767f34e172.jpg

Poselstwo z "Konagt"

Sekretarz za bardzo ceni swoją głowę, żeby niepokoić ka-chana kolejnym posłem z jakiegoś dalekiego kraju. Zwrócił się więc do strażników:

Urżnijcie mu obie dłonie i wywalcie z pałacu. Ofiara z jego cierpienia będzie naszym darem dla Go-Shi. Następnym razem północne nuruuldan zrozumie, że Wielki Ka-Chan, Władca Koni, Wódz Tysięcy Wojowników rozmawia tylko z równymi sobie, a od rozmawiania z gorszymi od siebie ma swoje wierne sługi.
gg 61791901
Awatar użytkownika
Witold

Postautor: Witold » 02 paź 2018, 21:15

Poseł jeno w swym języku, w bólu, gorączce i trwodze odrzekł łamiącym się głosem:
Lig an plá...
breithiúnas deiridh
bás tá an t-am tagtha

Wróć do „Wielka Orda”