Zapraszamy do ImperWiki

* * *
Koniec edycji XI (finalna tura 544), trwają przygotowania do startu edycji XII.

Księga Pożegnalna I11 / Ostateczne głosowanie

Awatar użytkownika
Saharczyk

Re: Ostateczne głosowanie - Stan Edycji

Postautor: Saharczyk » 06 paź 2018, 17:29

Kontynuacja
I11: Despotat Milingów
Ramirez

Postautor: Ramirez » 06 paź 2018, 19:10

Kontynuacja
Awatar użytkownika
AdDur

Postautor: AdDur » 06 paź 2018, 20:35

Zakończenie
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym."

Ceterum censeo NPC delendam esse.

Varja napisał/a:Poza tym proponuje nadać AdDurowi Order Farysa Pierwszego Stopnia za bycie upierdliwym jak wrzód w odbycie.
Awatar użytkownika
Badet

Postautor: Badet » 07 paź 2018, 0:07

Zakończenie
*miejsce na mądrą sentencje*
Ironfoot

I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza)
gg: 57514667
Awatar użytkownika
Tymus

Postautor: Tymus » 07 paź 2018, 12:04

Podsumowanie I

Zakończenie: 10
- Tymus - GM
- Badet - GM
- Bojar - gracz
- Mathin - gracz
- Hareoon - gracz
- Witold - gracz
- Gacek - prawie gracz
- Emyrh - nie gracz
- Addur - nie gracz
- Isy - nie gracz

Kontynuacja: 4
- Sigrun - gracz
- Princeps - gracz
- Saharczyk - gracz
- Ramirez - gracz
Awatar użytkownika
Ellahar

Postautor: Ellahar » 07 paź 2018, 17:50

Zakończenie

(przepraszam, że po czasie, ale byłem mocniej irl i nie zwróciłem uwagi na deadline)

dop. Skryba - deadline jest do jutra do 17, luz.
I1: Epiria/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Westuria/Uther | I3: Antiochea | I4: Angelon | I9: Civitas Ordinum | I10: Zerruko | I11: La Repubblika/GM
Awatar użytkownika
Tymus

Postautor: Tymus » 07 paź 2018, 22:11

Podsumowanie II

Zakończenie: 11
- Tymus - GM
- Badet - GM
- Bojar - gracz
- Mathin - gracz
- Hareoon - gracz
- Witold - gracz
- Ellahar - gracz
- Gacek - prawie gracz
- Emyrh - nie gracz
- Addur - nie gracz
- Isy - nie gracz

Kontynuacja: 4
- Sigrun - gracz
- Princeps - gracz
- Saharczyk - gracz
- Ramirez - gracz
Awatar użytkownika
Rizi

Postautor: Rizi » 08 paź 2018, 14:11

Kontynuacja
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 08 paź 2018, 18:06

Drodzy,

Czas na oddawanie głosów się skończył.

Wśród graczy padło 11 głosów, 5 za kontynuacją, 6 za końcem. Wynik zatem 54,55% za końcem.*
Wśród byłych graczy padły 3 głosy, wszystkie za końcem. 100%.
Wśród Mistrzów Gry padły 2 głosy, wszystkie za końcem. 100%.**
Innych głosów nie było.

[1] Gacka policzyłem jako gracza, bo czekaliśmy z jego przyjęciem tylko na turę 544 by już nie gmerać z frontem arreackim, którego ostatecznie nie było
[2] Nie głosowałem, ponieważ po pierwsze byłem niezdecydowany, po drugie jako twarz i z jakiegoś powodu domniemany bicz kontynuacji nie chciałem wpływać na wynik.

Za najbardziej decydującą kategorię stawiam graczy, to dla Was to wszystko jest i chociaż zdecydowaliście marginalnie (tzw landslide victory) to należy to uszanować. Stawianie jakiś progów 2/3 głosów byłoby niepotrzebne i zapewne źle widziane.
Potem Mistrzowie, którzy opowiedzieli się jednogłośnie, na koniec eks-gracze którzy jednakowoż jakieś tam prawa (nawet jeśli drugorzędne) to mają. Zdecydowana przewaga w tych dwóch kategoriach tym bardziej umocowuje prawnie, wg mnie, decyzję.

Niniejszym zatem ogłaszam, że w demokratycznym głosowaniu uznaliście, że Imperius XI dobiega końca. Trwał 27 tur IG i chociaż nie udało się dobić do 30 to chyba i tak pobiliśmy jakiś rekord.
OG zaczęliśmy pracę nad edycją bodaj w sierpniu 2017 roku, wystartowaliśmy w styczniu 2018. Biorąc pod uwagę, że mamy 41 tydzień roku, to okazuje się że bardzo dużo tur było 2-tygodniowych (głównie latem, z wiadomych przyczyn). Weźcie pod uwagę, że za każdym razem musiałem pisać do Authira a on musiał ręcznie przestawiać datę w MECHu ;) w kodzie. Bo narzędzia pod to nie było.
W edycji było raczej mało bólówdupy i ogólnie oceniam ją jako bardzo udaną, stabilną i ciekawą. Świat przedstawiony zakwitł nam pięknie i szkoda, że szeregi graczy się skurczyły a chęć gry zmalała (aczkolwiek to naturalny proces), bo jestem bardzo ciekaw jakby dalej się potoczyło. Ale trzeba wiedzieć kiedy odejść ze sceny w pełnej chwale, a ciągnięcie tego dalej może faktycznie byłoby już tylko słabą kontynuacją.

Dziękuję wszystkim, a przede wszystkim @Badet, @Ellahar, @Tymus - świetnie się z wami Mistrzowało.
Zachęcam do podsumowania podsumowań (he he) i wyłonienia kto zebrał najwięcej nagród, może bez tych ostatnich, dziwnych, dodanych kategorii :D
Dla graczy też ukłony uznania, chociaż bywaliście upierdliwi to fajnie się grało, naprawdę. Mam nadzieję, że ta edycja zapadnie w pamięć.

Ja jako GM się żegnam, może jeszcze kiedyś wrócę na stanowisko, ale raczej nie w najbliższej przyszłości. Za chwilę zawnioskuję u Authira o kolorek dla Sigruna, Badet już ma - będzie oficerem transformacji. Jakbyście potrzebowali pomocy w ogarnianiu tego dziwactwa jakim jest phpbb3 to dajcie znać, służę radą. Natomiast ja i Tymus się z kolorkiem żegnamy.

Jeszcze raz - dzięki!
I powodzenia Imperiusie XII ;-)
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM
Awatar użytkownika
Sigrun
Mistrz Gry

Postautor: Sigrun » 08 paź 2018, 18:10

Poproszę o owacje na stojąco dla Mistrzowa. Tytaniczna praca, godna podziwu.

Obrazek

To była moja ulubiona edycja czegokolwiek w co graliśmy kiedykolwiek, mogę tylko uronić łzę nad Sjudaleną. Dłuższe podsumowanie później.

Ja ze swojej strony składam uroczystą deklarację, że nie wykorzystam swoich uprawnień by podglądać tajne obecnej edycji.
I1: Sorogeure, I3: Ætthryr, I4: Armavir, I11: Sjudalena, I12: <3 GM <3

Wróć do „Dyskusje”