***

Rekrutacja do edycji XII Imperiusa wystartowała pod tym adresem: http://imperius.chilioi.webd.pl/index.php

***

Zapraszamy do ImperWiki

* * *
Koniec edycji XI (finalna tura 544), trwają przygotowania do startu edycji XII.

Podzamcze [IG roleplay]

Awatar użytkownika
Badet
Posty: 5370
Rejestracja: 09 lis 2016, 21:07
Lokalizacja: Fronty

Podzamcze [IG roleplay]

Postautor: Badet » 08 maja 2017, 23:32

Targowisko Wakasch.jpg


Targowisko w mieście, rozciągającym się u stóp zamku Kerack jest miejscem głośny, gwarnym i wiecznie zatłoczonym. Nie ma tu dnia bez sprzeczek, nie ma człowieka bez dziesiątek spraw na głowie, nie ma gęby bez płynącego z niej potoku słów.
Wszechobecni kupcy bezustannie zachwalają swe towary, prześcigając się wzajemnie w pomysłowości i zapale. Kapłani różnorakich religii toczą swe zajadłe dysputy, a zmęczeni jazgotem miejscy strażnicy przysłuchują im się ospale, z rzadka interweniując, gdy dojdzie do wzajemnej bitki lub przepychanki. Co jakiś czas przez plac przejedzie konny orszak - dumni rycerze w pysznych zbrojach jadący pod sztandarami swego suwerena, bogaci korzenni kupcy sunący w swych miękkich lektykach lub wyróżniające się z tłumu orszaki posłów z dalekich stron, udających się na lub z zamku. Wśród całego tego zgiełku, zamieszania i harmideru, znajdzie się też miejsce w cieniu jednego z namiotów, by w spokoju i ciszy porozmawiać i skomentować wielką politykę tego świata, oczywiście przy lampce miejscowego wina lub falklenidzkiego spirytusu. Ach, gdyby tylko całe życie mogło tak wyglądać!
*miejsce na mądrą sentencje*
Ironfoot


I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza)
gg: 57514667

Wróć do „Hrabstwo Artois”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość