Rekrutacja do edycji XII Imperiusa wystartowała pod tym adresem: http://imperius.chilioi.webd.pl/index.php

Zapraszamy do ImperWiki

* * *
Koniec edycji XI (finalna tura 544), trwają przygotowania do startu edycji XII.

Czym będziemy grać?

Moderatorzy: AdDur, Ellahar

Awatar użytkownika
Gacek

Re: Czym będziemy grać?

Postautor: Gacek » 08 paź 2018, 7:20

Araby-persowie-Dorne.
Gorące niesprzyjające ziemie, całe państwo skupione wokół miast na wybrzeżu. Mocno handel. Dekadencja, dużo zamtuz
Religie mam już spisaną od paru miesięcy :D Ad widział.
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 08 paź 2018, 15:08

Z obecnych propozycji Addura wygląda najfajniej :)

Ja tam nie wiem. Raczej będzie mnie miej na forum (jestem w trakcie zmiany kariery, słodkie dni opierdalania się w robo odejdą do lamusa) więc idę gdzieś na ubocze, religię walnę se swoją bo lubię, ustrój może tym razem monarchiczny ale tradycyjnie zabezpieczający przed władzą dzieci bo regencji nie cierpię szczerze. Może full elekcja? Seniorat? Rzucanie dzieci do pieca? Się zobaczy.

Etnosu sobie nie wymyślam jeszcze, bo hype to jest paliwo mocne, ale szybko się kończy. Historii/backstory będzie o wiele mniej bo z Dunthainami przegiąłem pałę prowadząc ją do jebaniutkich czasów epoki brązu :mrgreen:
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM
Awatar użytkownika
Badet

Postautor: Badet » 08 paź 2018, 15:12

Sjudalena dalekiego wschodu, czyli radosny miks indii-korei-chin-japonii. Radżowie układający haiku, nazwy, ustrój i poziom komplikacji znienawidzone przez wszystkich sąsiadów, gmów i samego mnie po pewnym czasie.

To tak jakbym jednak miał szansę zagrać.
*miejsce na mądrą sentencje*
Ironfoot

I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza)
gg: 57514667
Awatar użytkownika
Sigrun
Mistrz Gry

Postautor: Sigrun » 08 paź 2018, 15:12

Badet napisał/a:Sjudalena dalekiego wschodu

Już wiem kto wygra <3
I1: Sorogeure, I3: Ætthryr, I4: Armavir, I11: Sjudalena, I12: <3 GM <3
Awatar użytkownika
AdDur

Postautor: AdDur » 08 paź 2018, 15:19

Cóż, chcę zrobić kraj który będzie... stary. Nie że ma długą historię - to seria kolejnych cywilizacji, które istnieją tam "od potopu", kraj miast które zburzono setki lat temu i zakazem władców nie odbudowano - więc nadal straszą ich ruiny, kraj górskich klasztorów gdzie spokojnie mijają kolejne stulecia... Religijne zakony wojownicze jak choćby Nieśmiertelni, którzy wierzą że odradzają się w kolejnych członkach zakonu... Więc walczą bez strachu - bo nigdy nie umrą. Możni wywodzą swoje pochodzenie na setki lat wstecz, a w zapomnianych wsiach czci się dziwnych bogów o nieludzkich formach jak choćby Wąż Set - zły dewa, który pożera księżyc, jednak rażony jego świętym blaskiem co miesiąc zmuszony jest go wypluć...
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym."

Ceterum censeo NPC delendam esse.

Varja napisał/a:Poza tym proponuje nadać AdDurowi Order Farysa Pierwszego Stopnia za bycie upierdliwym jak wrzód w odbycie.
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 08 paź 2018, 16:25

Jak coś polecam

kanał też spoko, ale ja częściej zaglądam na ten: https://www.youtube.com/user/Artifexian
jest sporo na przykład o conlanguages ;) kalendarzach, systemach pisania a nawet astrofizyce

a dla mapowiczów
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM
Awatar użytkownika
Sigrun
Mistrz Gry

Postautor: Sigrun » 08 paź 2018, 16:43

Ja mam wykupionego Vulgara, więc jak coś chętnie pomogę:
https://www.vulgarlang.com/
I1: Sorogeure, I3: Ætthryr, I4: Armavir, I11: Sjudalena, I12: <3 GM <3
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 08 paź 2018, 17:52

Ooo, you had my attention, now you have my curiosity
Awatar użytkownika
MrMatinh

Postautor: MrMatinh » 08 paź 2018, 18:24

Tworzę sredniowieczną juntę wojskową. Takie królestwo tylko rządzone przez generała i po paru wojnach domowych. Klimaty meksykańsko-hiszpańskie. Republika Sinuatez.
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 08 paź 2018, 18:25

Hehe, właśnie. Nie wybraliście czasów ;) średniowiecze? Które?

Wróć do „Sztab planistów”