Jest rok 530
Zapraszamy do ImperWiki

* * *

Kradzież smoczego jaja. | Powódź w Sjudalenie. | Dalsze zmiany społeczne w Generii. Eksodus szlachty do Tercenii i okolicznych krajów. | Alfred von Manstein nowym księciem Tercenii. | Zniknięcie jaja nie powstrzymuje plotek o smokach. | Widmo wojny domowej w Velletrii. | Gambit królowej Nuuk kończy się fiaskiem - królestwo upada, ród panujący wymordowany | wezwana przez nią armia Naggaroth okupuje Narsaq. | Kulusuk ogłasza niepodległość, Sisimaq dołącza do piratów z Tortugi. | Wyludnienie wysp Nuuk. | Rejza ordyńców na Despotat nie natrafia na żaden opór i łupi Zalesie oraz Perejesław. | Król Borax raz jeszcze zwycięża w walce z królem Gromem. | Wojska Connacht wkraczają do Norr Fladden. | Wojna w Naggurd trwa. Bitwa pod Nulukkizdin kończy się patem i blokadą wojsk Palatynatu. Altris i Tacja zajmują Tumunzahar, ale wojska Naugrimów odbijają Khorn Uzul.

Sala Audiencyjna

Moderator: Randal

Awatar użytkownika
Randal

Re: Sala Audiencyjna

Postautor: Randal » 16 kwie 2018, 21:09

Saharczyk napisał/a:Przybywa poselstwo z Despotatu Milingów niosąc dary [2 pkt.], proszą o wysłuchanie.

Przyjęto.
Jestem haram. Dotknij mnie, a przeklniesz siebie i swoją rodzinę na 12 pokoleń do przodu. :P
Awatar użytkownika
Skryba
Mistrz Gry
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 22 kwie 2018, 14:17

Przybywa poselstwo z Tercenii.
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM
Awatar użytkownika
Randal

Postautor: Randal » 25 kwie 2018, 14:23

Skryba napisał/a:Przybywa poselstwo z Tercenii.

Przyjęto.
Jestem haram. Dotknij mnie, a przeklniesz siebie i swoją rodzinę na 12 pokoleń do przodu. :P
Awatar użytkownika
Emyrh

Postautor: Emyrh » 15 maja 2018, 13:41

O audiencję prosi poseł Króla Naggaroth i regent Królestwa Nuukow Arak Malekith. Przekazuje dary o wartości 1 pkt
Awatar użytkownika
Skryba
Mistrz Gry
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 15 maja 2018, 14:28

Udzielono.
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM

Wróć do „Marchia Panorska”