Rekrutacja do edycji XII Imperiusa wystartowała pod tym adresem: http://imperius.chilioi.webd.pl/index.php

Zapraszamy do ImperWiki

* * *
Koniec edycji XI (finalna tura 544), trwają przygotowania do startu edycji XII.

Memy XI edycji

Awatar użytkownika
Tymus

Re: Memy XI edycji

Postautor: Tymus » 16 cze 2018, 12:42

2cbvqw.jpg

2cbvtf.jpg
Awatar użytkownika
Isyrahis

Postautor: Isyrahis » 16 cze 2018, 12:49

Obrazek
Awatar użytkownika
Witold

Postautor: Witold » 16 cze 2018, 14:45

asawa.png
Awatar użytkownika
MrMatinh

Postautor: MrMatinh » 16 cze 2018, 15:09

Mój stary to fanatyk Imperiusa. Pół mieszkania zaj***ne podręcznikami o historii najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi podręcznik czy książkę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają metalowe zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu książka w nodze.

Druga połowa mieszkania zaj***na GMem Polskim, Światem Forumowicza, Super Imperiusem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie imperiusowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla graczy Imperiusa i kręci gównoburze z innymi graczami o najlepsze taktyki itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu żołnierze Amboise jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Legenda, za naj***nie 10k postów.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym Randalem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują wydając rozkazy, pisząc fronty itd.

Przy jedzeniu zawsze pie**oli o Imperiusie i za każdym razem temat schodzi w końcu na GMów, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr graczy niszczo, tylko fronty źle rozpisujo hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Imperius Wiki żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta komputer. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i rozłożył w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały strój i siedział cały dzień przy tym swoim kompie na środku mieszkania. Obiad też przy nim zjadł [cool][cześć]

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich GMów w polsce to bym wziął i zapie**olił.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na pisanie frontu w drodze wyjątku. Super prezent k***o.

Pojechaliśmy gdzieś wp*zdu na Amboise, dochodzimy nad Panor a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy nad Panorem i patrzymy na Paltynat. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pie**olną klawiaturą po głowie, że palatyn słyszy muzykę z moich słuchawek i się płoszy. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i żołnierze z Palatynatu widzą jak się ruszam i uciekają. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na Palatynat jak w jakimś j***nym Guantanamo. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam sk***ysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów w las i się sp***ział. Wytłumaczył mi, że trzeba w lesie pierdzieć bo inaczej żołnierze słyszą i czują.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę Randala, z którym jeździ na podboje. Kiedyś towarzyszem wypraw był hehe Tymus. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce IMPERIUS. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny Tymus przyszedł na hehe kielicha. Najebali się i oczywiście cały czas gadali o wojskach i akademii. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze jest PR czy zaciężni.

>WEŹ MNIE NIE Wk***IAJ TYMUS, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE PR JEST TANIE?

>k***A ADDUR ZACIĘŻNI W POLSCE PO 8 MORALE MAJĄ, TWOJE PR TO IM MOŻE NASKOCZYĆ

>CO TY MI O ZACIĘŻNYCH pie**olISZ JAK LEDWO 8 KOMPANII POTRAFISZ POWOŁAĆ. PR TO JEST KRÓL IMPERIUSA JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

No i aż się zaczeli nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona Tymusa, że spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

>I bardzo k***a dobrze

Tak go za tych zaciężnych znienawidził.

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli o GMach. Stali się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach z administracji powiedzieć. Gazety nieimperiusowe też przestał czytać bo miał ból dupy, że o GMach ani aferach w administracji nic się nie pisze.

Szefem GMów w mojej okolicy jest niejaki pan Skryba. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim PBFom przez administrację i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie graczu gdzie występował Skryba i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpie**alał.

Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem GMów ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu adminów i Adama na forach lokalnych gazet. Napie**alał na niego jakieś głupoty typu, że Skryba był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się karami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Skrybie 200pkt.

Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k***ił na przekupne sądy, GMów, Skrybę i w ogóle cały świat. Z jego pie**olenia wynikało, że admini jak jacyś masoni rządzą całym krajem, pociągają za szurki i mają wszędzie układy. Przeliczał też te 200pkt na kompanie, inwestycje czy zabójstwa i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. kompanii najemników za te 200 kupić.
Awatar użytkownika
Tymus

Postautor: Tymus » 21 cze 2018, 17:01

2cmur1.jpg
Awatar użytkownika
Ellahar

Postautor: Ellahar » 21 cze 2018, 17:06

Znalazłem 2 Imperiusballe:

I3.
KregAntiochFriend-imperiusball.png

I4.
imperius4ball.png
I1: Epiria/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Westuria/Uther | I3: Antiochea | I4: Angelon | I9: Civitas Ordinum | I10: Zerruko | I11: La Repubblika/GM
Awatar użytkownika
Sigrun
Mistrz Gry

Postautor: Sigrun » 21 cze 2018, 17:07

Ja kilka razy się zabierałem za impballe tej edycji ale talentu nie mam xD
I1: Sorogeure, I3: Ætthryr, I4: Armavir, I11: Sjudalena, I12: <3 GM <3
Awatar użytkownika
AdDur

Postautor: AdDur » 22 cze 2018, 17:48

d41.png
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym."

Ceterum censeo NPC delendam esse.

Varja napisał/a:Poza tym proponuje nadać AdDurowi Order Farysa Pierwszego Stopnia za bycie upierdliwym jak wrzód w odbycie.
Awatar użytkownika
Tymus

Postautor: Tymus » 20 lip 2018, 19:27

Kurcze, co to się dzieje. Już prawie miesiąc bez nowych memów.
Awatar użytkownika
Sigrun
Mistrz Gry

Postautor: Sigrun » 20 lip 2018, 22:24

AdDur napisał/a:Z punktem 1 bym stwierdził inaczej, ale Sigrun broni edycji jak Częstochowy...

stop.png
I1: Sorogeure, I3: Ætthryr, I4: Armavir, I11: Sjudalena, I12: <3 GM <3

Wróć do „Dyskusje”