Jest rok 530
Zapraszamy do ImperWiki

* * *

Kradzież smoczego jaja. | Powódź w Sjudalenie. | Dalsze zmiany społeczne w Generii. Eksodus szlachty do Tercenii i okolicznych krajów. | Alfred von Manstein nowym księciem Tercenii. | Zniknięcie jaja nie powstrzymuje plotek o smokach. | Widmo wojny domowej w Velletrii. | Gambit królowej Nuuk kończy się fiaskiem - królestwo upada, ród panujący wymordowany | wezwana przez nią armia Naggaroth okupuje Narsaq. | Kulusuk ogłasza niepodległość, Sisimaq dołącza do piratów z Tortugi. | Wyludnienie wysp Nuuk. | Rejza ordyńców na Despotat nie natrafia na żaden opór i łupi Zalesie oraz Perejesław. | Król Borax raz jeszcze zwycięża w walce z królem Gromem. | Wojska Connacht wkraczają do Norr Fladden. | Wojna w Naggurd trwa. Bitwa pod Nulukkizdin kończy się patem i blokadą wojsk Palatynatu. Altris i Tacja zajmują Tumunzahar, ale wojska Naugrimów odbijają Khorn Uzul.

Rozmowy o sytuacji w grze

Awatar użytkownika
Skryba
Mistrz Gry
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy o sytuacji w grze

Postautor: Skryba » 16 maja 2018, 13:59

No flejmy i szantaże.
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM
Awatar użytkownika
Sigrun

Postautor: Sigrun » 16 maja 2018, 14:00

Jeśli mam być szczery to niedostateczna transparentność ze strony Mistrzowa podsyciła flejmy dopiero, tylko @Ellahar stara się jakoś odpowiadać na przedstawione wątpliwości, @Badet po prostu umył ręce, a przecież nie o to chodzi.
I1: Sorogeure, I3: Ætthryr, I4: Armavir, I11: Sjudalena
Awatar użytkownika
Sigrun

Postautor: Sigrun » 16 maja 2018, 14:12

Aha. Jeśli chcecie faktycznie wrzucić nowy front to pliz wrzućcie go w punktowej rozpisce, nie opóźniajmy się bardziej.
Awatar użytkownika
Ellahar
Mistrz Gry

Postautor: Ellahar » 16 maja 2018, 14:13

Ale ludzie są przeciw wrzuceniu w punktach.
I1: Epiria/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Westuria/Uther | I3: Antiochea | I4: Angelon | I9: Civitas Ordinum | I10: Zerruko | I11: La Repubblika/GM
Awatar użytkownika
Sigrun

Postautor: Sigrun » 16 maja 2018, 14:14

Przecież to jest wyjątkowa sytuacja.
Awatar użytkownika
Rizi

Postautor: Rizi » 16 maja 2018, 14:18

Rozpisanie od nowa frontu rozwiąże problem. Przynajmniej zgodnie z RW
Awatar użytkownika
Ellahar
Mistrz Gry

Postautor: Ellahar » 16 maja 2018, 14:37

Nie lubię precedensów. Zajmę się rozpisaniem frontu.
I1: Epiria/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Westuria/Uther | I3: Antiochea | I4: Angelon | I9: Civitas Ordinum | I10: Zerruko | I11: La Repubblika/GM
Awatar użytkownika
Saharczyk

Postautor: Saharczyk » 16 maja 2018, 16:50

Swoje zachowanie mogę tłumaczyć tylko roztargnieniem i wyjątkowo zajętym weekendem, kiedy to ledwo miałem czas szukać zasięgu.
Z tego powodu napisałem o ruchu wojsk tak późno i faktycznie popełniłem duży błąd z atakiem na Altris po czasie.
Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć że w tej turze nie wydałem rozkazu do obrony przed ordyńcami mimo posiadania przygotowanej armii, bo nie zdążyłem w terminie.
Wiem że to marne tłumaczenie, bo mnie również obowiązują zasady i terminy.
Chciałbym przeprosić głównie Riziego, za to koszmarne nieporozumienie spowodowane w dużej części przeze mnie.
Awatar użytkownika
Isyrahis

Postautor: Isyrahis » 16 maja 2018, 23:43

Przez chwilę mnie nie ma i już szykuje się bunt!
Prawie jak w WKN! :D
Awatar użytkownika
Szyszek

Postautor: Szyszek » 17 maja 2018, 6:21

7.Królestwo Naggaroth i Księstwo Tercenii podniosą wzajemnie ceł i opłat handlowych nakładanych na kupców krajów ujętych w traktacie bez wcześniejszego porozumienia.

Wcześniej też mogli podnosić wzajemnie cła i opłaty bez porozumienia. Punkt totalnie zbędny.
Uso da-yo!

Wróć do „Dyskusje”