***

Rekrutacja do edycji XII Imperiusa wystartowała pod tym adresem: http://imperius.chilioi.webd.pl/index.php

***

Zapraszamy do ImperWiki

* * *
Koniec edycji XI (finalna tura 544), trwają przygotowania do startu edycji XII.

Wieści i plotki

Awatar użytkownika
Aśoka
Posty: 65
Rejestracja: 28 kwie 2017, 13:01

Wieści i plotki

Postautor: Aśoka » 09 maja 2017, 22:26

69


[*]Miłościwie nam panujący Król Aśoka, w związku z ciągle narastającą liczbą potomków, zmniejszył swój harem zaledwie do jednej osoby.
Pozostałe kobiety do końca życia będą mogły pozostać na dworze. Król jednak nie pozostawia wątpliwości, jedynym spadkobiercą jest Aadesh.
Awatar użytkownika
Rizi
Posty: 757
Rejestracja: 12 lis 2016, 14:31

Re: Wieści i plotki

Postautor: Rizi » 05 lip 2017, 10:26

73


Obrazek

Miłościwie nam panujący Maharadża Aśoka I doprowadził do ukończenia swojego najważniejszego dzieła w swoim życiu, Tysiące niewolników , budowało jedną z największych warowni obronnych na Imperiusie. Nie szczędzono środków, poganiano budowa trwała 3 lata, ale dzięki niewolniczej pracy czarnych Dreżdzów udało się ukończyć zamek na czas. Na otwarcie zamku przybyło wiele znamienitych osób z Maharasztry wszyscy chcieli zobaczyć ten cud architektury. Zamek położony jest na wzgórzu tym bardziej trudno go zdobyć jest ogromny. Może pomieścić setki ludzi w garnizonie a zapasów starczy na wiele lat oblężenia. Aśoka zbudował go dla swojego brata, na ceremonii otwarcia Lakszmandewa również się pojawił i powiedział, że jest dumny ze swojego Brata, ze doprowadził pańśtwo Maharatów do największej potęgi w historii. Obaj bracia wymienili przyjacielskie spojrzenia. Rozpoczeła się uczta która trwała do rana, na dziedzińcu również zastawiano stoły jadłem dla biedniejszych gości i mieszkańców Mithilii. We wnętrzu zamek jest pełny przepychu, piekna sala tronowa oraz Tron z kości słoniowej przyciąga uwagę. Na pewno w razie zagrożenia zamek spełni swoją rolę.

Wróć do „Maharasztra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości